• موبایل: 69 57 125 0912
  • ایمیل: info@memaroffice.com
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

SERVICES

بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی

منزل و یا دفتر کار شما با گذر زمان قدیمی و دلگیر شده؟
مغازه و یا محل کارتون نیاز به بهتر دیدن شدن برای جذب مشتری و فروش بیشتر داره؟
برای پیدا کردن پیمانکاران مختلف برای بخشهای مختلف بازسازی و اینکه از کجا باید شروع کنید دچار سردرگمی شدید؟
برای فهم بهتر اینکه چه رنگی، چه نوع کف پوشی، چه کاغذ دیواری، چه نوع دکوراسیونی و چه طرحی برای فضای مطلوب شما میتونه وجود داشته باشه نیاز به مشاوره دارید؟
وقت، تخصص یا دانش کافی برای برآورد کردن هزینه ها، نحوه استفاده از مصالح، برآورد میزان مصرف و محل خرید آنها، انتخاب پیمانکاران قابل اعتماد و مدیریت کردن بخش های مختلف مربوط به بازسازی را در اختیار ندارید؟

Read More

طراحی نقشه های معماری و سازه، اخذ جواز و پروانه ساختمان

قطعا شما به عنوان یک سازنده و سرمایه گذار موفق و معتبر سه هدف اصلی را در کنار هدف های بسیار دیگر در کار خود دنبال خواهید کرد:
۱- اشتغال زایی برای صد ها نفر که مستقیم و غیر مستقیم از کنار کسب و کار شما برای خانواده هایشان درآمدی حلال خواهند داشت.
۲- با اجرای ساختمانی با کیفیت و زیبا به دنبال خدمت به مردم یعنی مشتریان و استفاده کننده های اصلی و همچنین ایجاد حس آسایش، امنیت و راحتی در آنها میباشید.
۳- ایجاد کسب و کاری همراه با بالاترین سودآوری از سرمایه گذاری خود.
نتیجه این سه هدف ایجاد حس خوب رضایتمندی درونی، کسب اعتباری مضاعف و نامو نشانی ماندگار تر در صنعت ساختمان و در نهایت درآمد زایی سودآور و رفاه بیشتر برای شما خواهد بود.
دفتر معمار با کمال افتخار و تکیه بر دانش و تخصص مهندسین مجرب خود آماده کمک و خدمت به شما در رسیدن به اهداف بزرگتان میباشد.

Read More

اجرا و نظارت پروژه های ساختمانی

 دفتر معمار با کمال افتخار و با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه علمی و عملی مهندسین و پیمانکاران مجرب خود آماده کمک و خدمت به شما در اجرا و نظارت بر حسن انجام کار مطابق با طرح و نقشه های ساختمان می باشد. نوع همکاری میتواند به صورت روش های مختلف با شرایط مطلوب شما انجام پذیرد. جهت اطلاع بیشتر از نحوه همکاری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Read More